Illinois

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Illinois parduodamo būsto.

Nekilnojamas turtas parduodamas Ilinojaus valstijoje.

Jis ribojamas į šiaurę su Viskonsine, į pietus su Kentukiu, į vakarus su Ajova ir Misūris, o į rytus - su Indiana.

Jei jus domina nekilnojamojo turto pirkimas Ilinojoje, mes norime išanalizuoti dviejų svarbiausių Ilinojos miestų - Naperville ir Čikagos - nekilnojamojo turto rinką.

Naperville yra Jungtinių Amerikos Valstijų miestas DuPage apskrityje, jis yra didžiausias miestas, gyvenantis Ilinojoje.

2018 m. Gegužės mėn. Vidutinė Naperville parduotų nekilnojamojo turto pardavimo kaina, palyginti su 2017 m. Gegužės mėn., Teigiamai padidėjo 3,2%.

2018 m. Gegužės mėn. Naperville nekilnojamojo turto rinka sudarė 97,7% tradicinių namų pardavimo. Tai, palyginti su 2018 m. Balandžio mėn., Padidėjo 0,5%, o padidėjimas, palyginti su 2017 m. Gegužės mėn., Sudarė 0,8%. Didelis išlaidų tradiciniam pardavimui namuose yra geras ženklas rinkai. Didesnis pardavimo namų procentas, didesnės trumpalaikių pardavimų ir akcijų pardavimo procentinės dalys skatina rinkos kainas. Daugiau išstūmimo ir trumpalaikių pardavimų yra rinkoje, mažina rinkos kainas net tradiciniams namams.

Ar esate susidomėjęs įsigyti naują namą ar naują nekilnojamąjį turtą, parduodamą Ilinojoje, ir jūs nežinote, kur pradėti? Ilinojaus nekilnojamojo turto rinka kartais gali būti nenuspėjama, o tai apsunkina nekilnojamojo turto pirkimą Ilinojoje.

Visoje valstybėje vienerių namų ir nuosavų būstų pardavimas praėjusiais metais sumažėjo 5,1%.

Ilinojoje esanti būsto kaina vidutiniškai siekia 185 000 JAV dolerių, tai yra 8,8% daugiau nei prieš metus.

Vasarą tikimasi, kad rinka bus puiki pardavėjams, o ne pirkėjams, kurie nori parduoti nekilnojamąjį turtą Ilinojaus valstijoje.

Pirmajame ketvirtyje karščiausias nekilnojamojo turto rinkos vietas sudaro šeši Čikagos rajonai ir keliasdešimt priemiesčių.

Tai yra atvejai, apie kuriuos kalbame apie prieš metus: vidutiniškai parduodami daugiau namų, didesnė ir greitesnė kaina nei pirmąjį 2017 m. Ketvirtį.

Daugelyje kitų vietų turiu patrauklias kainas daugelyje brangiose vietovėse, įskaitant "Logan Square" ir "Lakeview". Kitais atvejais pardavimai sumažėja, iš dalies dėl to, kad siauras parduotų namų aprašas. Tarp jų: ​​"Schaumburg", kuri rinkoje turėjo gerą požymį tik pusantro mėnesio pardavimams.

Čikagos mieste dauguma stiprių apylinkių yra pietinėje pusėje, kur išpirktos nelaimę ištikusios savybės ir naujos konstrukcijos dėl anksčiau apleistų partijų

pastaraisiais metais keitė keletą sričių. "Grand Boulevard" yra "Bronzeville" dalis, kurioje vyksta įspūdingas pastato bumas. Parduodant naujus Kondominiumas kaimynystėje yra vidutinė namų kaina iki beveik 29% per pastaruosius metus.

Kažkas panašaus vyksta "Calumet Heights", pietrytinėje pusėje aplink 90-ąją gatvę ir Džefrio bulvarą.

  •  
    Persikėlimas į Ilinojus. Ekspatriata ir gyvena Ilinojuje

        Viduržemio jūroje, turinčioje stiprią kultūrinę ir istorinę tapatybę, šiandien nustatome mūsų mini vadovo veikėją. Gyva tauta, ypač aktyvi visose srityse ir su klestinčia ekonomika. Mes kalbame apie Ilinojus. Taip! Šiandien ši šalis bus mūsų analizės objektas. Daugelis iš jūsų dažnai stebi ...

Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika

Susiję Nekilnojamasis turtas

Cod. 20175

Parduoda Kitas (gyvenamosios paskirties) nekilnojamas turtas, Illinois, Alexander County, Danville, Danville Il

1,597,409.15EUR
Parduoda
Kitas (gyvenamosios paskirties) nekilnojamas turtas

9290.3 m²
94 mažas pajamas gaunantys nuoma įrenginiai. Dauguma SF namai - kai wielopiętrowy. Geras nuomos pajamos ir pinigų srautai. Profesionalus valdymas viet...
Cod. 15010

Parduoda Kaimo gyvenamas namas, Illinois, Adams County, Hoopeston, young & 6th

67,210.63EUR
Parduoda
Kaimo gyvenamas namas

166 m²
Visiškai remodeled two istorija namo kampe daug su dideliais 2 automobilių garažas mažame saugi bendruomenė Midwest. Visi prietaisai yra įtraukti. Nau...
Cod. 9686

Parduoda Kaimo gyvenamas namas, Illinois, Bond County, Peoria, 5918 N Roxbury Lane

201,043.07EUR
Parduoda
Kaimo gyvenamas namas

280 m²
Gražus vykdomosios namų pardavimo prestižiniame Northmoor Hills Peoria, Ilinojus. 4 miegamieji, 3 vonios, Centrinis oro kondicionierius, naujas stogas...
Cod. 9553

Parduoda Namas, Illinois, Boone County, Sringfield, Sringfield

107,225.00EUR
Parduoda
Namas

114 m²
Floridos ----> Namas su baseinu. Ekstra patogu! Jūsų investicijų Floridoje Kai jūs ar vienas iš jūsų: Klientai, giminių, draugų ar pažįstamų numatoma ...
Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB